Darmowa energa
Panele słoneczne
Pompy ciepła

Dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznych - Jelenia Góra

Jeśli nie stać Państwa na sfinansowanie zakupu paneli, ogniw, kolektorów czy innych komponentów wchodzących w skład systemu fotowoltaicznego, nic straconego. Pomożemy Wam uzyskać korzystne i atrakcyjne dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznych. Jelenia Góra jest głównym obszarem naszej działalności, ale pomagamy także Klientom w promieniu 80 km. Podpowiemy, jakie dokumenty będą potrzebne i gdzie złożyć wniosek o dotację. Serdecznie zapraszamy!

Dofinansowanie do paneli fotowoltaicznych

Niestety, nie każdy może pozwolić sobie na zakup fotowoltaiki i opłacenie usług montażysty. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, pomagamy im skorzystać z dofinansowania do paneli fotowoltaicznych. Na duże ulgi w tym przypadku mogą liczyć nie tylko przedsiębiorcy, ale przede wszystkim rolnicy. Inwestycje tego typu są bowiem wspierane z państwowych funduszy w ramach wielu programów. Wystarczy wiedzieć, jak wypełnić wniosek i jakie dokumenty skompletować. Pomożemy Wam przejść całą tę drogę i cieszyć się dofinansowaniem do paneli fotowoltaicznych.

Ulgi i dotacje

Wielu naszych Klientów nie wie, jak skorzystać z ulg i dotacji państwowych na sfinansowanie zakupu systemu fotowoltaicznego. Obecnie można to zrobić w ramach następujących programów:

  • “Czyste Powietrze”,
  • “Mój Prąd 4.0”,
  • “Moje Ciepło”.

W każdym z nich trzeba spełnić określone warunki. Podpowiemy Państwu, jakie dokumenty skompletować, gdzie się udać i jak właściwie wypełnić wniosek o ulgę lub dotację. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy są do Waszej dyspozycji od poniedziałku do piątku w siedzibie firmy, pod wskazanym numerem telefonu lub adresem mailowym. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

Dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznych - Jelenia Góra