Darmowa energa
Panele słoneczne
Pompy ciepła

Fotowoltaika dla domów prywatnych - Jelenia Góra i okolice

Instalacje fotowoltaiczne coraz częściej pojawiają się na dachach domów jednorodzinnych, a także nieco większych budynków deweloperskich. Do podgrzewania wody użytkowej wykorzystuje się też kolektory. Wybór tych rozwiązań jest z pewnością bardzo korzystny, jeśli chodzi o koszty pokrycia potrzeb energetycznych gospodarstwa. Produkcja własna prądu i ciepłej wody przy wykorzystaniu takiej instalacji stanowi przykład świadomego spojrzenia na oszczędzanie środków finansowych oraz dbałość o środowisko naturalne. Fotowoltaika dla domów prywatnych pozwala bowiem znacznie obniżyć rachunki za prąd i eliminuje potrzebę zakupu oraz spalania paliw mineralnych.

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą pomp ciepła. Mogą one stanowić idealne uzupełnienie fotowoltaiki dla domu i pozwolą na generowanie jeszcze wyższych oszczędności. Połączenie obu systemów to także niezwykle ekologiczne rozwiązanie, które sprawi, że otoczenie Twojego miejsca zamieszkania będzie zdrowsze i bardziej przyjazne dla mieszkańców. Instalacje fotowoltaiczne tworzą wraz z nimi zintegrowany system generujący ogromne oszczędności w ciągu roku. Jeśli chcą Państwo cieszyć się swobodą i uwolnić od stałych podwyżek cen prądu i paliw opałowych, zapraszamy do kontaktu. Przygotujemy indywidualny projekt, dobierzemy akcesoria i zamontujemy fotowoltaikę w domach znajdujących się w Jeleniej Górze i w promieniu 80 km od miasta.

Panele słoneczne dla domów jednorodzinnych

Zainteresowanie panelami słonecznymi dla domów stale rośnie, co jest związane przede wszystkim z kwestiami finansowymi – instalacja ta pozwala na znaczące obniżenie rachunków za energię elektryczną. Kolejną kwestią jest ekologia. Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę, jak istotne dla zdrowia ludzi jest ograniczenie spalania paliw kopalnych, szczególnie we własnym domu jednorodzinnym. Na popularność paneli fotowoltaicznych wpływa także szeroka dostępność ulg i pożyczek na preferencyjnych warunkach, z których inwestorzy mogą skorzystać. Dlatego właśnie energia odnawialna zyskuje tak duże zainteresowanie nie tylko przedsiębiorców czy rolników, ale także Klientów prywatnych.

Panele słoneczne do domu doskonale uzupełnia modny w ostatnich latach trend energooszczędnego budowania z zastosowaniem najnowszych technologii. Inwestycja w panele fotowoltaiczne stosunkowo szybko się zwraca. Ten czas skraca jeszcze możliwość skorzystania z różnych ulg i dotacji. Na instalację można otrzymać atrakcyjne dofinansowania z różnych programów rządowych i samorządowych, między innymi w ramach programu „Czyste powietrze”. Dzięki nim wkład własny inwestora jest znacznie mniejszy, a z darmowego prądu można korzystać o wiele wcześniej.

Fotowoltaika inwestycją w przyszłość

Fotowoltaika wykorzystywana w domach prywatnych jest z pewnością inwestycją w przyszłość. Wybierając dzisiaj kolektory czy panele do nowego domu, oferują Państwo następnemu pokoleniu znacznie większy komfort energetyczny. Na wartości zyskuje też sam dom wyposażony w te nowoczesne technologie. Jeśli interesuje Was ekologiczna, tania i odnawialna energia, chcecie uniezależnić się od zmiennych cen, podwyżek, przerw w dostawach prądu i obniżyć wydatki – zachęcamy do skorzystania z usług PPHU KIMPOL KRZYSZTOF WRÓBEL. W pełni wyposażone, funkcjonalne instalacje montujemy u Klientów w Jeleniej Górze i okolicy. Nasi pracownicy to zespół wykwalifikowanych fachowców, którzy swoją pracę wykonują rzetelnie i terminowo. Z przyjemnością doradzą także najkorzystniejsze rozwiązanie i pomogą skompletować dokumentację do uzyskania dofinansowania na panele. Jeśli chcą Państwo skorzystać z naszej pomocy, jesteśmy dostępni pod numerami telefonu 696 191 211, 539 355 002 oraz pod adresem e-mail kimpolfotowoltaika@interia.pl. Serdecznie zapraszamy!

Fotowoltaika przeznaczona dla domów prywatnych to inwestycja, którą zdecydowanie warto się zainteresować. Jeśli mają Państwo pytania lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu się z nami lub wizyty w naszej siedzibie przy ulicy Wolności 26 w Jeleniej Górze. Z przyjemnością udzielimy Państwu wszelkich informacji.