Darmowa energa
Panele słoneczne
Pompy ciepła

Pompy ciepła - Jelenia Góra - dystrybucja, montaż, serwis

Pompy ciepła już od wielu lat zyskują popularność jako alternatywne, tanie i ekologiczne źródło energii. Urządzenia te nie zajmują się jej produkcją, lecz – jak wskazuje nazwa – tłoczeniem. Z tego powodu są przyjazne środowisku, gdyż nie emitują do niego żadnych szkodliwych substancji i nie wymagają stosowania paliw mineralnych. Wprawdzie do pracy pompy ciepła potrzebny jest prąd, jednak ilość energii pozyskanej wielokrotnie przewyższa ilość tej zużytej. W efekcie uzyskany bilans energetyczny jest korzystny, a sumaryczny koszt produkcji prądu na potrzeby gospodarstwa – wielokrotnie mniejszy. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się, ile dokładnie można zyskać na montażu pompy ciepła, zachęcamy do skorzystania z naszego kalkulatora oszczędności. Pozwoli to oszacować potencjalne zyski. Jeśli natomiast mają Państwo bardziej szczegółowe pytania, zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Chętnie dowiemy się, jak możemy pomóc i doradzimy najbardziej opłacalne w rozwiązanie. Fotowoltaika i pompy ciepła są dziedzinami, w których specjalizujemy się od lat, dlatego z pewnością będziemy mogli dobrać dokładnie to, czego Państwo potrzebują.

Tania energia

Pompy, które proponujemy naszym Klientom pozyskują energię termiczną ze źródeł naturalnych. Najczęściej są to ziemia lub powietrze. Działanie tych urządzeń opiera się na prostym prawie fizyki, mówiącym że substancja istniejące w przyrodzie, której temperatura jest wyższa od zera absolutnego, zawiera w sobie ładunek energetyczny. Wydobywanie potencjału jest możliwe dzięki wymianie energii pomiędzy medium transportowanym przez pompę a otoczeniem. Najefektywniejsze są pompy z sondą pionową, gdyż temperatura ziemi na głębokości 20 m jest prawie niezmienna. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pomp i paneli oraz z możliwościami ich dofinansowania przez państwo.

Zachęcamy do kontaktu z pracownikami firmy Kimpol. Wyjaśnimy Państwu zasady działania takich pomp oraz wskażemy wszystkie korzyści. Wykonamy także montaż urządzeń w Jeleniej Górze lub jednej z pobliskich miejscowości.

Niższe koszty ogrzewania

Montaż zaawansowanych, energooszczędnych źródeł ciepła pozwala znacząco obniżyć koszty ogrzewania. Pompy, które proponuje PPHU KIMPOL KRZYSZTOF WRÓBEL zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić Klientom długofalowe i wymierne korzyści z ich stosowania. Jednorazowa inwestycja w taki właśnie system bardzo szybko się zwraca, a Państwo mogą cieszyć się znacznie niższymi kosztami ogrzewania. Pompy wraz z panelami słonecznymi uwolnią Was od ciągłych podwyżek cen i przerw w dostawie prądu.

Już dziś mogą Państwo postawić na pakiet korzyści, które oferujemy. Wybierając nasze pompy i systemy fotowoltaiczne, zyskujecie:

  • niski koszt użytkowania instalacji,
  • wyższy komfort cieplny i energetyczny,
  • oszczędności na lata,
  • czystsze powietrze.

Jak oszczędzać, to tylko z Kimpol. Jak wybierać, to tylko zintegrowane systemy ogrzewania i instalacje pozyskujące energię z odnawialnych źródeł. Zadbajmy wspólnie o nasze środowisko i portfele. Zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod wskazanym numerem telefonu i adresem mailowym.